חינוך משתנה בעולם משתנה

יצירתיות, יוזמה, מיצוי הפוטנציאל/יכולות ומצויינות הם הכלים להצלחה בעולם שמשתנה בכל רגע. כרשת חינוך מובילה השואפת ומצליחה להוות נקודת מפגש ולייצר שיח בין כלל מרכיביה של החברה הישראלית, אנו מחוייבים להיות בחזית החדשנות החינוכית ולהקנות לבוגרים שלנו את הכלים, הערכים, הידע והמיומנויות שיפתחו בפניהם עולם שלם של הזדמנויות.

חיבורים בחברההישראלית

אנו ברשת אמי״ת רואים חובה ערכית ואחריות לאומית לייצר חיבורים ולבנות גשרים בין כל חלקי החברה בישראל. מאז הקמתה של רשת אמי"ת לפני 95 שנה (תודה, גם אתם נראים מצוין) רואה הרשת בעיסוק בזהות וערכים את לב ליבה של העשייה החינוכית. תפיסת כלל ישראל ברשת היא גם ערך וגם דרך. הרשת מקיימת שותפות, שיח וזיקה בין מגוון מגזרים בחברה הישראלית ובקרב יהדות התפוצות מתוך הבנה כי רב המשותף על המבדיל, וכי ניתן ליצור מכנה משותף רחב המתבסס על מחויבות לחוסנה של מדינת ישראל.
1
מקום ראשון במדדי משרד החינוך
108
מוסדות חינוך
5,023
אנשי חינוך
41,243
תלמידים

אמי"ת גוגיה

הגיע הזמן לנער את האבק מתפיסות חינוך מיושנות. מיזם אמי"ת גוגיה הינו חידוש פדגוגי מהפכני ופורץ דרך שפותח ברשת אמי"ת, המתאים את התכנים, השיטות, דרכי הלימוד והסביבה הפיזית של התלמיד לעולם דינמי המשתנה במהירות ולדור הצעיר שעתיד לצאת לכבוש אותו.
הגוגיה הינה בעצם מכלול המשנה החינוכית-פדגוגית הבאה לידי ביטוי בגיבוש ערכים, עקרונות פעולה ויעדים. המיזם הוא מנוע ליישום שינוי פדגוגי הוליסטי העושה שינוי תפיסתי מבית הספר הקלאסי שכולנו הכרנו בעבר, לקהילות חינוכיות לומדות.

האקדמיה ליזמותוחממת הנוער

מתוך הבנה שיזמות אינה עוד מקצוע תיאורטי נלמד אלא אופן חשיבה, התנהלות ודרך חיים, הקמנו את האקדמיה ליזמות המספקת לתלמידים כלים לפיתוח יצירתיות, חשיבה עצמית, סימון מטרות והוצאתן אל הפועל במסגרת עבודה על פרוייקטים אמיתיים עם חברות היי-טק ובליווי אנשי מקצוע מתחום היזמות הגלובלית.

פיתוח יכולות ומיומנויות יזמיות מפתחות מגוון כישורי חיים וכלים מעשיים החיוניים לעתידם ולהצלחתם של התלמידים בעולם של חוסר ודאות ושינויים תכופים. התכנים ומסלולי הלימוד מבוססים על ידע ופרקטיקות מובילות בעולם היזמות הגלובלי.

קרא עוד >